Novinky u Dehydrated, Darkfall a Threshold

Začátek nového měsíce, horko jak v pekle, ale i v takových dnech se v metalovém světě pořád něco děje…

Třeba na Slovensku pomalu finišují práce na death metalovém albu roku, o které se mají postarat chlapi z kultovní smečky Dehydrated! Deska, nazvaná „Resurrection“, čeká na poslední grafické věci a vydaná bude pod znovuzrozeným slovenským labelem Immortal Souls Productions. Na „Resurrection“ se objeví i jeden cover, konkrétně „Dawn of Eternity“ od Massacre. Pro více informací ohledně vydání sledujte web slovakmetalarmy.sk, na kterém můžete i zakoupit doslova tuny muziky.

Rakouští veteráni thrash/melodeathu Darkfall vydávají 8. září svou druhou studiovku „At the Ends of Times“. Na ní bude k poslechu rovných deset skladeb v celkové stopáži 55 minut, o jejichž mix a mastering se postarala kapacita v oboru, Andy Claasen. „At the Ends of Times“ ukáže opět divokou hudbu Darkfall se všemi pro ně klasickými atributy. Obal desky bude zdobit kresba od umělce Michaela Freitaga.

A 8. září bude na světě i novinka britských prog metalistů Threshold. Po třech letech od vydání výborné nahrávky „For the Journey“ vyrazí do boje pětice ze Surrey s deskou „Legends of the Shires“. S deskou jste se už mohli seznámit díky videoklipu k písni „Lost in Translation“ a minimálně jeden klip můžete ještě očekávat. Jak uvedla kapela na svém facebookovém profilu, ve spolupráci s lidmi ze Sitcom Soldiers Studio a komparzisty třeba až ze Švédska bylo natočeno video k písni „Small Dark Lines“, jež by mělo být venku již v srpnu.

Foto:facebook.com/DEHYDRATED-SK

Podobné články

Novinky u Dehydrated, Darkfall a Threshold

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na