Nový singl Elbe: putování v bytostně duchovní rovině

1

Kapelu Elbe jste mohli zaznamenat v roce 2018 s vydáním debutové nahrávky „Sudety“, která byla poctou oblasti Jesenicka. Příběh Standy Jelínka (Dying Passion) a Martina Peřiny z djentové kapely Between the Planets pokračuje. Ve svých řadách ale přivítali ještě jednoho člena, který s kapelou spolupracoval už dříve – Insomnica z již neaktivních Somnus Aeternus.

Elbe představili svůj nový singl „The Terminal Summit“, který naznačuje poměrně významné změny ve zvuku kapely. A je jasné, že zásadní dopad na to má sám Insomnic, který s sebou přinesl i své doomové já. A tak se za doprovodu syrové basy, táhlého tempa a uhrančivosti, která pramení z až rituálních tónů, s kapelou vydáte na pouť po horách, na jejímž konci se tato pouť převrátí do bytostně duchovní roviny, a vy tak budete kráčet po spirituální cestě.

I když je „The Terminal Summit“ v případě Elbe vývojovým milníkem a celé album bude plné temných a tvrdších poloh, měla by zůstat zachována ona mystičnost a éteričnost předchozí desky.

Share.

About Author

Jsem novinář u společnosti Tiscali. Dále píši pro Sueneé Universe, TechFocus, Marastmusic a Metalirium.

avatar
1 Vlákno komentářů
0 Odpovědi ve vlákneš
0 Odběratelé
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Autoři komentářů
Poslední autoři komentářů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
trackback

[…] to tak dávno, co jsme vás informovali o novém singlu „The Terminal Summit” české kapely Elbe, která by měla v první půli letošního roku vydat nové album. Nyní Elbe, […]