Odloučení a pomsta. Do těchto bludných zákoutí mezilidských vztahů se ve dvou nových singlech Separation a The Witch, v doprovodu s působivými filmovými videoklipy, vydala dvojice pražských kapel Noisebleed a Nocturnal Pestilence. Diváka tak bezprostředně stavějí před nekomfortní scénáře, které pro nás život občas napíše.

Jste si tolik blízko a zároveň tolik daleko. Pouze na nataženou ruku, ale srdce jako rozbitá anténa nepřijímá hřejivé signály. Budete o půlku duše lehčí, o bolavý kámen v hrudi těžší. Neúnosnost ztráty ve skladbě Separation od Noisebleed graduje až do mrazivého finále. O video se postaral Dominik Kučera. Uvěřitelné role ztvárnili herci Michaela Xanders Burianová a Jakub Dušek.

Pomsta tomu, kdo nám ublížil, může být euforická jako droga. Organismus je však nakažen niternou temnotou. Temnotou, která jako černá krev žilami k srdci také proudí v singlu The Witch od Nocturnal Pestilence. Roli pomsty, která oběti může zatemnit zrak, ztvárnila démonická Nicol Hofmanová (Stellaris). O své party se podělila s dvorní zpěvačkou Nocturnal Pestilence, Alenou. Ta si v klipu střihla právě týranou osobu, která reprezentuje povstání. O naturalistické video se postarali NinetyTwo Production.

Noisebleed a Nocturnal Pestilence v průběhu května vydají společné splitko Chirality o šesti skladbách, z toho dvě mají být netypické. Obě kapely si totiž vyměnily své starší singly, a ty předělaly dle vlastního rukopisu. Těšit se tak můžete na Phantom Mind v přímočařejším podání Nocturnal Pestilence a The Blood s djentovým pohledem Noisebleed.

Chirality bude k poslechu na populární streamingové službě Spotify. Posluchači, kteří se rádi hudby dotýkají, se mohou těšit na super limitovanou edici podepsaných vinylů.

Autentičnost. Aspekt, který Noisebleed a Nocturnal Pestilence stmeluje.

Facebook

https://www.facebook.com/NocturnalPestilence

https://www.facebook.com/noisebleedCZ

Spotify:

Nocturnal Pestilence: https://open.spotify.com/artist/71wN07P76croe8iPzElk7n

Noisebleed: https://open.spotify.com/artist/4vsPWbsErTuIyJZo3p1QFG

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x