Začátek léta s sebou přináší tolik hudebních novinek, že je nestíháme pojmout. Nedá se nic dělat, občas je nutné nakupit všechny novinky na jednu hromadu a nechat fanoušky, aby si rozebrali zprávy o nových albech a mohli se příjemně těšit. Tady je pár rychlých Obscuro zpráv.

Američtí Moral Void hlásí z rodného Chicaga nové album, které vyjde pod hlavičkou Translation Loss Records 11. srpna. Zajímavá formace hrající blackened hardcore určitě stojí za poslech a album rozhodně bude vypadat okázale, protože vyjde jak v klasickém CD formátu, tak na vinylu, u kterého si fanoušci budou moct vybrat ze dvou barev. Uvidíme, jestli dlouhohrající debut „Deprive“ zazáří nebo shoří. Ukázka zní zatím dost nadějně.

 

V kontrastu k hardcorovým Moral Void stojí progresivní melodici z Austrálie, Caligula’s Horse. Ti ohlásili nové album „In Contact“ na 15. září. Tentokrát se nebavíme o debutu, protože Caligula’s Horse nejsou na poli progresivního rocku a metalu žádní nováčci. Čtvrtý dlouhohrající počin bude určitě vycizelovaná práce. Osobně se těším moc.

 

 

Velká událost, to je Septicflesh. Na dvoudiskové album „Codex Omega“ se asi třese hodně fanoušků. 1. září budou mít milovníci řeckého symfonického death metalu žně a ti, co shlédli video odkazující k Dantovu peklu, už se asi nemohou dočkat. 360° video je sice pěkná záležitost, ale pěknější je určitě zvuk, o který jde především. Pražský symfonický orchestr zaručuje určitě kvalitu instrumentálního provedení velkolepých skladeb a naprosto luxusní 3LP box v předprodeji je prostě parádní kousek do sbírky. Album vydává Prosthetic records.

 

 

Nové album mohou čekat i fanoušci amerických Gwar.  Skupina ohlásila vydání nového alba na svém velkém turné po Státech a známe už i název. „The Blood of Gods“ vyjde pod patronátem Metal Blade Records a detaily asi budou pomalu vyplouvat na povrch.

Druhé EP ohlásili finští melodici Dimman. „Guide My Fury“ bude obsahovat čtyři nové skladby a mladá kapela, zaměřená na moderní melodeath, si po své účasti na festivalu Nummirock udělá další zářez na pažbu.

 

 

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x