Oli Herbert, kytarista All That Remains, zemřel ve věku 44 let

Metalovou scénu zasáhlo další předčasné úmrtí. Americká metalcorová kapela All That Remains zveřejnila zprávu, ve které oznámila úmrtí svého zakladádajícího člena, kytaristy Oli Herberta:

„Zcela zničeni vám musíme oznámit, že nás přítel, kytarista a zakládající člen kapely Oli Herbert zemřel. Oli byl neuvěřitelně nadaný kytarista a skladatel, který definoval metal ze severovýchodu. Jeho vliv na žánr i naše životy nikdy neskončí. V současné době nemáme k dispozici žádné detaily, kapela a rodina vás prosí, abyste respektovali její soukromí a připomněli si Oliho oslavou hudby, kterou složil.“

Na Oliho uměleckém profilu pak jeho manželka Beth slíbila, že bližší informace zveřejní, jakmile získá všechny informace.

Kondolence rodině a kapele můžete připojit na Oliho profilu zde: https://www.facebook.com/OfficialOliHerbert/posts/10156795703479357. 

Připomeňme, že Oli patřil v roce 1998 k zakládajícím členům kapely, nahrál všech osm řadových alb kapely a patřil mezi uznávané, technicky mimořádně vybavené instrumentalisty.

Redakce Obscuro připojuje upřímnou soustrast pozůstalým a kapele All That Remains.

R.I.P.

Foto: FB

Podobné články

Oli Herbert, kytarista All That Remains, zemřel ve věku 44 let

About The Author
- Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na