Jak už jistě víte, 2. března Pařát oslaví v třineckém Barrocku osmnácté narozeniny. Tento večer bude zároveň věnován albu „In Memories” od R.E.T., které Pařát ve stejný den vydá v reedici na 2LP (stejně jako merchandise již je možné předobjednat v Pařátshopu) a kapela jej přehraje v dobové sestavě. Pouze tento večer a už nikdy jindy!

2. března Pařát rovněž vydá tributní album Dissolving of Prodigy (digibook a merchandise je již rovněž možné předobjednat v  Pařátshopu) a 3 skladby z něj v Barrocku kapely zahrají živě. Lidé z redakce Pařátu budou moc rádi, když v co nejhojnějším počtu dorazíte na jejich oslavu, zavzpomínat na „In Memories” a kamaráda Fusateho. Bude to jedinečná událost, kterou na místě rovněž podpoří přátelé ze slovenských kapel Abstract a Doomas.

V této souvislosti však mají organizátoři i jednu prosbu, kterou si pozorně přečtěte: „Pakliže opravdu chcete dorazit, objednejte si vstupenky předem, zvlášť, budete-li cestovat z dáli. Vzhledem k omezené kapacitě nového Barrocka jsme se rozhodli dát do přímého prodeje pouze 220 ks vstupenek (+ kapely a nemálo VIP vstupů) a byli bychom strašně neradi, kdybychom vám bez vstupenky na místě museli oznámit, že vás dovnitř už pustit nemůžeme, protože kapacita klubu je naplněna. Vstupenky jsme rozdělili do dvou kategorií. Vážíme si každého čtenáře a podporovatele Pařátu, nicméně předplatitelům rádi dáváme výhody.“

Máte to do Třince daleko a budete řešit ubytování? Poradíme vám! V článku na stránkách Pařátu najdete adresy, kam směřovat své případné dotazy.

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
1
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x