Ještě před „lockdownem“ stihli natočit videoklip k nové skladbě „WARBRINGER“, která se do dnešní doby hodí jak svou energičností, tak i silným a bojovým refrénem, kterým se nebojí tvrdě říct, co si opravdu myslí!

 

„Celá pointa textu pochází z dob dávno minulých, a to až z dob vikingských válečníků. Je to takový bojový chorál s účelem povzbudit masu lidí po dlouhých a těžkých chvílích k razantnímu kroku, díky kterému přežije celá generace. Parafrází může však být pochopen i jako strádání pod nějakým útlakem (hrozba války, politický útlak, coronavirový lockdown atp.)“ říká zpěvák Radim Korbel.

 

Přesto je smysl skladby mnohem hlubší a rozhodně neberte tuto skladbu jako buřičskou, jde spíše o vyjádření aktuální situace jinou formou – formou hudby a umění.

 

 

Ostrá partička ostřílených a již dobře známých muzikantů z Moravy ukazuje, že se do toho umí pořádně opřít a metal jim koluje v žilách.

Tvorbu PORTA INFERI nelze specifikovat jediným žánrem, a proto sama kapela novou tvorbu žánrově prohlašuje za power-core. Posouzení již necháme na posluchačích.

Odkaz na stránku kapely PORTA INFERI: www.portainferi.com

Odkaz na Facebook: www.facebook.com/portainfericz

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x