Pařížská post-rocková naděje Lost in Kiev vydá své třetí album, na které si počkáme do 26. dubna, kdy jej oficiálně vypustí Pelagic Records. Prozatím Francouzi streamují novou skladbu pojmenovanou tak, jak se bude jmenovat celé album – „Persona“.

Lost in Kiev jsou úspěšní, neboť k žánru post-rock přistupují po svém. I přes absenci vokálu je jejich tvorba prozaická, plná úvah a až filmových příběhů. Kapela má za sebou dvě nahrávky, které jsou od sebe odlišné a přináší rozdílné hudební postupy. Přesto obsahují muzikantské i atmosferické ingredience tolik typické pro tyto Pařížany. Třetí deska nebude výjimkou a nabídne zase trošku odlišné dobrodružství, ovšem jak je z poslechu skladby patrné, opět s typickou hudební maskou Lost in Kiev.

Kapela slibuje typické surové a energické pasáže, ale na novince „Persona“ se má tato dravost prolínat se synthovými texturami a smyslem pro filmovost a melancholii. Lost in Kiev totiž chtějí ještě rozšířit své filmové pojetí současného post-rocku. Podle slov kytaristy Maximeho Ingranda chtěli skladby zkrátit, ale zachovat intenzitu z alb minulých. Dodal, že při tvorbě alba šlo o vyvážení poměru post-rocku, synthů a filmových textů.

Deska „Persona“ bude pojednávat o umělé inteligenci. Vychutnejte si vizuálně strhující, post-rockové sci-fi.

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x