Remedy Remains je šumperská melodic-metalcorová kapela, která vznikla roku 2014 a od té doby odehrála desítky koncertů, jak v České republice, tak i v zahraničí. Členy kapely jsou Martin Svítil (vokály, kytara), Adam Vepřek (baskytara, vokály), Michal Kašpar (kytara) a Matouš Felner (bicí).
V roce 2015 vydali nové EP „2015“ a o rok později singl s videoklipem Shards & Scars“. Nicméně po Agressive Music festivalu v témže roce se rozhodli dát si pauzu, která trvala skoro dva roky. Teprve na jaře roku 2018 se kapela rozhodla znovu dát dohromady a vydala singl Timeless“ se kterým sjela pár comebackových koncertů. Na začátku roku 2019 nahráli pánové nové EP, které vyjde už 15.09.2019 a podle jejich slov bude lépe vystihovat současný styl a nálady kapely. Zároveň půjde o nový materiál, se kterým může kapela vyjet na turné. Původní sestava je v podstatě stále stejná, ale hudebně je to dnes už úplně jiná kapela než před oněmi pěti lety.

„Bury Me“ je první ze šesti songů z chystaného EP 2019. Klip produkoval Dan Schwarzer a recording si vzal na starost Alois Pospíšil. Podle slov kapely je plný vzteku a zoufalství, ale já osobně bych to tak neviděl. Ostatně posuďte sami.

INSTAGRAM https://www.instagram.com/remedyremains

FACEBOOK https://www.facebook.com/RemedyRemains/

O autorovi

Prakticky neexistuje nic, co bych o sobě nevěděl, ale zároveň nic, co bych chtěl, aby věděli ostatní. Podstata tajemna :-)

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x