V pátek, 6. ledna, jsem navštívil koncert těchto dvou německých kapel a spolu se mnou byli před pódiem pouze další tři lidé. Když na koncert ve vašem městě dorazí čtyři fanoušci, připadáte si pak poněkud trapně. Ano, promo bylo téměř nulové a nebýt kamarádky z Polska, tak bych se o koncertu ani nedozvěděl. Dál se raději budu věnovat už jen kapelám, což byl důvod, proč jsem na koncert vyrazil.

Hned po vstupu do budovy jsem byl přátelsky přivítán kapelami, a jakožto třetí návštěvník, který dorazil, jsem byl pozván na pivo a na panáka.

Jako první začali Frozen Infinity. Trochu jsem měl obavy, jak koncert pojmou vzhledem k nedostatku fanoušků, ale kapela překvapila. Frozen Infinty předváděli opravdu skvělou show a před pódiem bylo taky poměrně živo, jelikož se do role fanoušků zapojila i druhá kapela, Inner Sanctum. Určitě by si během koncertu zasloužili více fanoušků, ale i tak se jednalo o opravdu energický a záživný koncert, který bych si někdy rád zopakoval.

Po menší pivní přestávce pokračovala druhá část koncertu, uskupení Inner Sanctum, načež si kapely vyměnily role a pod pódiem se objevili kluci z Frozen Infinity. I druhé představení bylo velmi živelné a já jsem poprvé zažil basáka během koncertu rozdávat gumídky. Jelikož byly obě skupiny mým šálkem piva, opravdu jsem si je užil.

Po koncertě se rozjela menší afterparty, kdy se obě kapely ukázaly jako opravdu přátelští lidé a s nízkou účastí si moc nelámali hlavu. Osobně doufám, že obě kapely na koncertování v Česku nezanevřou a opět se brzy vrátí.

I přes nízkou účast musím tomuto večeru udělit 90% a poděkovat oběma kapelám za skvělý výkon na pódiu.

O autorovi

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x