Rockfest Dačice – aneb místo, kde dostali Hentai Corporation po držce

5

Jak už název napovídá, Hentai Corporation dostali po tlamě, tedy konkrétně jejich zpěvák, ale ne jen tak někde. Přímo na pódiu od maskulinního plešouna, jemuž se nelíbilo vystoupení této pražské smečky. Co si budem povídat, jejich show není pro všechny. Nadávky, osočování, velice vulgární humor, ale proto si je snad festivaly zvou, ne? Pokud organizátoři Rockfestu Dačice neměli ponětí, co jsou kluci zač, tak by si v prvé řadě měli nafackovat oni, protože potom, co dostal zpěvák Hentaiů faciáše, byla kapela vykázána z pódia, také jim byla vypovězena smlouva a areál museli opustit. Viz oficiální prohlášení na FB Rockfestu Dačice.

VELKÁ OMLUVA VŠEM NAŠIM VĚRNÝM NÁVŠTĚVNÍKŮM ROCKFESTU
Během vystoupení kapely Hentai Corporation došlo k velkým slovním urážkám a nepřístojnostem zpěváka a z toho důvodu bylo vystoupení předčasně ukončeno. Ještě jednou se vám všem omlouváme, je nám to velice lito. Kapele jsme smlouvu vypověděli a byli vykázáni z prostor areálu.

Dle příspěvků na FB Rockfestu Dačice bylo celé vystoupení Hentai Corporation (zřejmě) doprovázeno házením piv po kapele, což opravdu nechápu, jak mohla ochranka takovou věc dopustit, když lidí tam rozhodně nebylo tolik, aby nešlo poznat, kdo byl tak blbý a házel kelímky od piva. Jedno je ale jisté, kluci se opřeli do Lucky Bílé, a jakmile někdo urazí na nějaké podobné akci Lucku Bílou, je zle!

Hentai Corporation se k tomu zatím nevyjádřili, ale asi to nic „voňavého“ nebude. Tak či tak, organizátoři Rockfestu Dačice by zasloužili minimálně přes prsty a „security“, která tohle dopustila, by si zasloužila nějaký podnětný trest. Rockfest Dačice pro mě bude už navždy zapsán jako  místo ,,kde Hentaiové dostali po držce“.

Share.

About Author

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

avatar
2 Vlákno komentářů
3 Odpovědi ve vlákneš
0 Odběratelé
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
DejvKeaganHrdý Občan Dačic Poslední autoři komentářů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hrdý Občan Dačic
Host
Hrdý Občan Dačic

Kdyby někdo urážel vaše město stylem: Sráčice, Taky by jste se neudržel a dal mu po hubě 🙂

Dejv
Host
Dejv

Dojet někam a začít tam urážet takovým způsobem jako ten rádoby umělec to taky o něčem svědčí…