V nedávném rozhovoru s Expert Magazine mluvil Sejr Tankian, vokalista SOAD, o své současné práci zahrnující řadu filmů a videoher, z nichž by v nejbližší době měly být vydány například filmy „Furious – The Legend of Kolovrat“ a „Intent to Destroy“.

V rámci rozhovoru se zmiňoval také o tom, že jej v poslední době nebaví psát vokály a preferuje komponovat instrumentální skladby. Přeložená verze rozhovoru byla sdílena na Facebooku, a když byl dotázán, zda mu přijde těžké komponovat v takové míře poté, co se etabloval primárně jako zpěvák, odvětil:

Mrdat vokály. Už mě to unavuje. Během včerejší konverzace s kamarádem mě napadlo, že než jsme začli s tvorbou hudby, byl jsem hlavně známý jako básník a vokalista. Psal jsem poezii každý den. Bylo to něco, co jsem dělal pořád, díky tomu jsem vydal dvě knihy básní. Vlastně jsem od slov přešel k muzice. Napsal jsem tolik textů, že to přestalo být zajímavé. Ne proto, že by tu nebylo nic, co bych chtěl sdělit nebo o tom zpívat. Přirozeně jsou tu témata, o nichž nechci psát texty, ale minimálně z toho mohu dostat nějaké nové emoce. Poezie je vždycky něco, co tě otevře a pomůže ti to se sebeurčením. Já jsem to prostě dělal příliš dlouho. Teď mám víc zájem psát instrumentální hudební díla.

O Tankianovi se dlouho proslýchalo, že je tím, kdo brzdí nové album SOAD, zatímco ostatní členové kapely mluvili koncem loňského roku o zhruba patnácti rozdělaných písních. Rozhovory, které od té doby proběhly, byly nicméně o poznání méně nadějné ohledně vyhlídek na hotový výsledek.

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x