Aeon Winds dokončují práce na své druhé desce a další novinky ze slovenské scény

0

Slovenští atmosferičtí black metalisté Aeon Winds dokončují práce na své druhé řadovce, která by měla vyjít v průběhu příštího roku. Ponese název Stormveiled” a nabídne výčet zajímavých hostů. Těšit se budete moci na: Aldarona (Algor), Mortiise, Morfea (ex –Limbonic Art) a Dise Patere (Midnight Odyssey).

Tryzna Production chystá ve spolupráci se švýcarským labelem  Asgard Hass a německou značkou Purity Through Fire památeční album, které uctí památku Sama „Wolkogniv” z Folkingrimm Art. Na nahrávce se podílely kapely: Aeon Winds, Kairos, Cresset, Krajiny Hmly, Saltus a Concubia Nocte. Concubia Nocte po dokončení této spolupráce ukončí svoji činnost.

Tryzna Production také nabízí dalších 7 nových alb ke stažení zdarma. Jedná se o black/death metalové počiny slovenské scény. Veškeré info naleznete na oficiálních stránkách.

 

 

Share.

About Author

Redaktor webů Metalirium a Marastmusic. Posluchač black, sludge, stoner, post metalu, post rocku, shoegaze a různých variací ambientu a experimentální atmosferické hudby. Pravidelný návštěvník koncertů a festivalů.

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Odběr  
Upozornit na