Zapište si všichni do deníčků data 26., 27. a 28. v měsíci květnu. Ptáte se proč? To zbojníci WELICORUSS pod hlavičkou Hellblast Promotion chystají vtrhnout do tří měst, a to do Prahy, Brna a Ostravy. A co že si to pro vás kapela chystá? Spoustu pořádné muziky, která již nyní mnohé potěší.

Krom pořádajících WELICORUSS, které opravdu představovat nemusím, si pro vás Hellblast Promotion přichystali jména jako NAURRAKAR, nadějnou partu z Prahy, kterážto vystoupí pouze v rodném městě. Můžete se tak těšit na apokalyptický black metal střihu MARDUK s textovou hravostí takových STÍNŮ PLAMENŮ. Pro Brno a Prahu jsou připraveny koncerty pražských nyní folk coristů CRUADALACH, kteří rozbalí svoji energií nabitou show. Headlinerem celé akce je pro Ostravu, Brno i Prahu německá epic folk black metalová horda FINSTERFORST. Můžete se těšit na mocné výpravné písně plné blackových skřeků, melodických popěvků a silné atmosféry. Ve všech třech lokalitách dále zahrají FIRTAN, tito muzikanti vypouští z nástrojů post-black pagan a progressive metal s filosofickými texty, Pro Brno byli zvoleni jako support folkaři WOLFARIAN, pro Ostravu polští metalcore/folk metalisté NETHERFELL a MERKFOLK. Na všech třech akcích zahrají mladí Brňáci DRUNG WITH PAIN.

Nezapomeňte sledovat fb stránku HELLBLAST PROMOTION

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x