Že Ozzy Osbourne ve svých jednasedmdesáti letech představuje lékařský zázrak, ví asi každý, kdo byť i jen zakopl o hard/heavy muziku, ostatně sám Ozzy se svým životním stylem nikdy netajil a po smrti Lemmyho a Petera Steela už asi není nikdo, kdo by se svou spotřebou drog a alkoholu princi temnoty rovnal. Zdravotní stav legendy navíc vydatně zkomplikovaly úrazy – už v roce 2003 si při nehodě na čtyřkolce zlomil žebra a obratle, které lékaři vyztužili jak jinak než kovem. Počátkem roku 2019 se u Ozzyho z původní chřipky rozvinul zápal plic, který je v jeho věku zásadní komplikací, a aby komplikací nebylo málo, během domácí rekonvalescence Ozzy upadl tak nešťastně, že se kovové implantáty v jeho těle pohnuly a vynutily si zrušení většiny Ozzyho koncertního programu.

To však Ozzyho jen přibrzdilo, ale nezastavilo. V září vyšel singl s Post Malonem, který Ozzyho představil současné náctileté generaci, v listopadu pak vyšel jeho vlastní singl „Under The Graveyard“, který za dva měsíce nasbíral jen na YT pět a půl miliónu shlédnutí:

Právě s Post Malonem se Ozzy objevil i na pódiu, nejprve jako host na Malonově koncertě, 25. listopadu se pak spolu objevili na pódiu ceremoniálu American Music Awards. Ano, Ozzy většinu vystoupení sedí, ale po zápalu plic a bolestivém pádu je to velký pokrok, který směřuje k brzkému vydání nové desky a turné No More Tours s Marilynem Mansonem.

No, a pak přišel americký bulvární server Radar Online se zprávou od „insidera“, že Ozzy je na smrtelné posteli a nepoznává ani vlastní ženu Sharon. Zpráva nešetří detaily o tom, jak to Ozzy vzdal a žebrá o rychlou smrt. A víte, kdo se toho chytil rychlostí blesku? Český bulvár, samozřejmě, takže zpráva se roznesla rychlostí (mimo jiné) Blesku. 

A pak se Kelly, nejmladší Ozzyho dcera, probudila, aby zjistila, že jí bulvár pohřbil tátu, tak to na IG celé vyvrátila, pro zkouknutí storíčka ale musíte být do IG přihlášeni: https://www.instagram.com/stories/kellyosbourne?hl=cs

Výsledek? Ozzy žije a s tou smrtelnou postelí to tak žhavé, jak by to pisálci rádi viděli, nebude. Ostatně, oficiální Ozzyho profil zareagoval jen hláškou „Uh…“ a videem „Alive“.

Foto: Facebook

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x