4 Elements Tour nemá svůj název jen tak náhodou. Toto turné pojede čtveřice kapel zastupující celou ČR. Za Prahu zabojuje Koloss, z Ostravy dorazí Nahum, za Moravu se budou bít Cranial Carnage a ze Šumavských hvozdů vyrazí Mortifilia. Čtyřka značí i celkem čtyři zastávky rovněž po celé ČR. Takže si každý chyťte tu svou nejbližší a dorazte na death metalovou smršť. Každý koncert pak bude podpořen místním supportem v domovině jednotlivých skupin. Omrkněte další info:

Koloss – Pražská saň složená ze členů prověřených několika dalšími kapelami. Vznik se datuje rokem 2013 a od té doby urazila kapela kus cesty. Přijďte podpořit líhnoucí se thrash-deathový kolos.

Nahum – Snad netřeba více představovat deathovou drtičku, která od začátku své kariéry tvrdě jde za svým cílem. Za sebou má dvojici silných řadových desek a nespočet koncertů. Tu hmatatelnou energii můžete nyní okusit i na vlastní kůži.

Cranial Carnage – Ansámbl Grave In Mind díky personálním rošádám v roce 2014 obměnil název na Cranial Carnage. Pod novým praporem drhnou pravověrný zhoubný death metal. Aktuálně chystají debutovou desku, ze které vám bude živě ukrojeno.

Mortifilia – Mordparta ze Šumavy reflektující svérázné pojetí švédského střihu death metalu. Konto rovněž oplývá celou řadou plnohodnotných bodů, z nichž jmenujme zejména to poslední – stále ještě čerstvé a zásadní album „…When I Killed the God“. Tohle musíte zažít, nelze jinak.

13. 10. 2017 Ostrava, v klubu Chlív 4 Elements doplní: Soul Massacre, kteří nově obhajují čerstvou novinku „Purgatory System“ vydanou pod Pařátem. V čele stojí dívka Drussila, která vás uhrane svým growlem.

14. 10. 2017 Strážnice, v Green Music Clubu 4 Elements doplní: Bestial Therapy, což je sedm let existující deathová smečka s velmi hrubým výrazem.

20. 10. 2017 Sušice, v klubu Tradiční kloub 4 Elements doplní: Violence By Nature, které lze vnímat jako kombinaci deathu, thrashe a trochu toho HC, zkrátka násilný metal. Proto buďte tento víkend ve střehu a nezapomeňte dorazit.

21. 10. 2017 Praha, v klub Modrá Vopice 4 Elements doplní: Murder Inc., což je v současnosti jedna z nejsilnějších thrashových kapel u nás. Bude to závěrečná zastávka, na které bude vše dovoleno.

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x