Smutná správa přichází z tábora atmosferických black metalistů Agalloch. Po dvaceti letech koncertování po celém světě a pěti výborných deskách se skupina rozhodla opět odejít ze scény. Podle skupiny se však nemusí jednat o konec definitivní. John Haughm, Don Anderson, Jason Walton, a Aesop Dekker tímto děkují svým fanouškům za velkou podporu. Níže prohlášení kapely:

„After being inundated by a barrage of responses, I feel that I should clarify some things. I take full responsibility for the decision to part ways with the other guys. It was difficult, well thought-out, and something that had been culminating over the past couple of years. I simply could not continue any further with the band as it was. I had to make a change as my motivation and inspiration had started to completely deteriorate. Whether this is the permanent end of Agalloch altogether or a possible fresh start, I don’t know. I probably won’t know for a while. The band has simply been reduced back to its founding, visionary member for the first time in 20 years. Beyond that, the future is unknown.“

Američtí black metalisté Inquisition odhalili další informace týkající se nového alba. Deska ponese předlouhý název „The Empyrean Altar Beyond The Celestial Zenith“ a vyjde pod Season of Mist 26. srpna.

13177787_10154147714009808_6143278121410250601_n

Atmosferičtí dark metalisté The Nightstalker nahráli a složili společný materiál s belgickými black metalisty Sercati. Materiál je rozdělen do dvou částí, z čehož jedna nese název „All For a Promise“ a druhá, o kterou se postarali Sercati „In The Shadows and Sidewalks. O vydání se postaraly labely Wolfshade Records a Wormhole Death. Textová náplň pojednává o příhodu Lucifera na tento svět.

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x