„Je to všechno o hypnotické intenzitě, směsi intenzivního hluku a melodií s mixem elektroniky,“ popisuje label Napalm Records již druhý hudební náklad, který ponese nová raketa post-rockové legendy God is an Astronaut se symbolickými názvem „Ghost Tapes #10“ do tentokrát nejpřejícnějších částí kosmu.  Jedná se totiž už o desátý vzlet směrem k nebesům v téměř dvacetileté existenci této vesmírné instrumentální stanice.

A zatímco předchozí singl „Burial“ byl na poměry kolektivu astronautů bouřlivý rachot, který spíše připomínal déšť kosmického smetí bombardujícího ISS, píseň nová, která se jmenuje „Fade“, má rychlost hořícího raketoplánu letícího atmosférou směrem k moři. Nejrychlejší skladbu v diskografii God is an Astronaut také doprovází temný videoklip. Na svědomí jej mají tvůrci z Chariot Of Black Moth. V jejich laboratoři už vznikly záběry pro kapely a projekty, jako jsou Jesu, JeGong či Shores of Null.

„Ghost Tapes #10“ by mělo být nejtvrdším živým organismem, který God is an Astronaut dopraví do svého hudebního vesmíru. Bude tak tvořit kontrast k poslednímu vydanému počinu „Epitaph“, které bylo naopak nejtišším, i když zároveň emočně nejhlučnějším vyjádřením instrumentálních astronautů.

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x