Australští melodici Be’lakor každým ze svých čtyř alb udělali v melodeathu díru do světa. Napalm records, kteří vzali nadané Australany pod svá křídla před vydáním alba „Vessels“ v roce 2016, určitě neudělali chybu. Kapela vydává kvalitní kousky a od roku 2004, kdy vznikla, si udržuje vysokou kvalitu.

Po pěti letech čekání se tedy Be’lakor chystají představit publiku nové album „Coherence“, které vyjde 29. října.

Album, obsahující devět skladeb, z toho jednu instrumentální, už se poodhalilo skladbou „Hidden Window“ a představilo minimalistický cover. Skladba zní klasickým stylem Be’lakor a vytříbeným zvukem, o který se postaral legendární Jens Bogren. Ten je známý především spoluprací s veličinami typu Opeth, Sepultura, Dimmu Borgir nebo Kreator. Jeho účast u vzniku alba určitě slibuje hodně kvalitní poslech.

Asi jako mnoho jiných kapel, i Be’lakor si pohráli s limitovanou edicí alba, které bude distribuováno pěti stovkám šťastlivců v podobě dřevěného boxu s CD, sadou trsátek, vlajkou a nátepníkem a mincí, to všechno za úhledných 50 euro. Fanoušci si tedy přijdou na své. Album samozřejmě vyjde i v metalických barvách LP a v dalších sběratelských formátech a určitě si ho užijeme za všech stran. Na Obscuru se mu podíváme na zoubek v některé z recenzí a samozřejmě se těšíme na to, jak se Australané posunuli za pět let čekání.

Může jít o černobílý obrázek

Album Coherence – seznam skladeb:

1. Locus
2. The Dispersion
3. Foothold
4. Valence
5. Sweep of Days
6. Hidden Window
7. Indelible
8. Much More Was Lost
Více zde:
images: ©Napalm Records

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x