Bugrfest odkryl pátou kapelu pro rok 2019

Sympatická rodinná akce Bugrfest už v těchto dnech chystá pro své fanoušky program na příští ročník. Ten se uskuteční 4. května v prostorách Kulturního domu ve Staré Vsi u Rýmařova. Letos jste si na akci mohli užít death metalové Master nebo thrashové maniaky ČAD. Rok 2019 bude opět ve znamení pořádného undergroundového burácení, a tak se tedy pojďme podívat, kdo se bude na sedmém ročníku starat o zábavu.

Loni se Melancholly Pesimism vrátili po dlouhé pauze na pódia, aby oprášili svůj mix death metalu s grindem. V současné době chystá kapela nový materiál a na Bugrfestu jej určitě odprezentuje ve velkém stylu.
Druhá kapela, kterou pořadatelé potvrdili, pochází z daleké Ukrajiny, kde ve svém žánru patří ke špičce. Brutální death metal kapely Fleshgore už poznalo mnoho evropských akcí a určitě jej poznají i fanoušci na severu Moravy.
V roce 2019 oslaví 20 let. Kapela patří k tuzemské death metalové špičce a poslední řadovka „The Whitecrow“ je dílo vskutku mistrovské. Hlavní postavou je zpívající basák Bruno Kovařík, a pokud jste doteď nepoznali, že se jedná o Hypnos, co nejrychleji to napravte!
Z Plzně dorazí death/blacková partička Mallephyr, jež sice vznikla teprve v roce 2014, ale už toho stihla celkem dost: účast na Brutalu a klubové vystoupení před Dark Funeral, Krisiun nebo Rotting Christ. Jejich druhá deska „Womb of Worms“ je ve finální fázi a věřte, že ji Mallephyr pořádně provětrají.
Poslední bandou jsou mistři šílených vystoupení v thrash’nrollovém duchu. Hentai Corporation si servítky neberou, takže až si půjdete po jejich setu s nakopanou prdelí a úsměvem pro pivko, nedivte se tomu.

O dalších kapelách vás budeme samozřejmě informovat, takže nás sledujte anebo klikněte na FB stránky Bugrfestu, kde budete mít maximální přehled.

 

Podobné články

Bugrfest odkryl pátou kapelu pro rok 2019

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

1
Komentujte

avatar
1 Vlákno komentářů
0 Odpovědi ve vlákneš
0 Odběratelé
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Autoři komentářů
Poslední autoři komentářů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
trackback

[…] necelým měsícem jsme uvedli prvních pět kapel pro Bugrfest 2019 (více zde), který se uskuteční 4. května v prostorách Kulturního domu ve Staré Vsi u Rýmařova. A […]