Century Media Records: Velká narozeninová party

Nestárnou jen muzikanti, nestárnou jen alba. Stárnou také labely. A tak nám zestárlo i vydavatelství Century Media Records. A ke svým třicetinám připravilo fanouškům hodně příjemný dárek v podobě balíčku svých nejlepších alb za příjemné ceny. Nahlédnout do CMR e-shopu je teď skoro povinnost.

Často se moc nevěnujeme tomu, kdo oblíbenou nahrávku vydal. Připomeneme si narozeniny oblíbených kapel, muzikantů, alb, ale labely, dříve všemocní giganti a dnes už spíš partneři s mnohem méně objemnými tlamami stojí trochu v pozadí.

Century Media Records se narodili v roce 1988 v Dortmundu a hrdými otci nově vzniklého labelu se stali Robert Kampf a Oliver Withöft. Nikdo asi nečekal, že vokalista Robert Kampf bude schopen dát život takovému hudebnímu otesánkovi, ale stalo se.

V CMR si zažili vzlety i pády, neshody, úmrtí jednoho ze zakladatelů, nesčetně zlomů, které hudební průmysl posunovaly dál nebo naopak nazpátek, ale vydavatelství si po celou dobu udržuje sympatickou filosofii. Podepisuje smlouvy i s nadějnými kapelami, které se nacházejí v procesu vzniku, utváření a prvních úspěchů. Díky tomu už mnohokrát našlo opravdové perly, které táhnou vydavatelství výš.

Po třiceti letech je vydavatelství stále na vrcholu mezi metalovými labely. A pod jeho křídly se tísní mnoho atraktivních jmen. Takže, jestli si chcete udělat radost, projděte si nabídku nejúspěšnějších a nejzajímavějších alb CMR. Tahle oslava stojí za to.

http://www.cmdistro.de/Category/30_Years_Of_CMR/134

 

 

Podobné články

Century Media Records: Velká narozeninová party

About The Author
- - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na