ENEMY booking je agentura pořádající koncerty a tour kapel z celého světa. Žánrově je zaměřená na metalcore, hardcore, grindcore, thrash metal a o jejich aktivitách jste se už mohli na našich stránkách dočíst. I na tento podzim chystá hodně akcí, tak se na ně pojďme podívat.

Bad Omens míří do Ostravy

Dne 10. října proběhne vůbec první koncert Bad Omens v Ostravě. Tato kapela se může pyšnit svou účastí na známém Warped Tour a hraním po boku kapel jako jsou Asking Alexandria a Born of Osiris! Celá událost odstartuje v klubu Barrák na Havlíčkově nábřeží v 19 hodin! Kluci z kapely Bad Omens s sebou přivezou také zajímavou německou předkapelu Nior, které rozhodně stojí za poslechnutí, stejně jako české support kapely Sunset Trail, Abyss, Watching Me a Breaking The Cycle. V předprodeji na smsticket.cz a v klubu Barrák lze zakoupit lístky za pouhých 250 Kč až do 10. 10.

Říjnové turné 6weaponS

Tento podzim se můžeme těšit na beatdownovou HC kapelu 6weaponS, jež pochází z dalekého Chile. 6weaponS nás poctí během říjnových dní svým bohatým turné po Evropě. Zahrají také svou žhavou novinku „Wrong Choice“, na kterou stojí za to jít! Jejich první zastávkou v České republice je 5. 10. Písek. Při jejich turné je budou doprovázet kapely HWCO, ResitCore, BackFliping Dog a Crippled Fingers.

6weaponS navštíví následující destinace:
5. 10. Písek
6. 10. Nový Jičín
7. 10. Teplice
8. 10. Jirkov
9. 10. Wroclav (Polsko)
10. 10. Bydgost (Polsko)
11. 10. Praha
12. 10. Ostrava
13. 10. Kolín

Turné španělských Bellako

Jedineční Bellako zamíří se svým evropským turné nazvaným „Extinction“ do České republiky. A to si určitě nenechte ujít. Jejich jižanský temperament se odráží v hardcorových písních nabitých energií, čímž vzniká něco úžasného. Jestli rádi objevujete něco nového. co vám zvedne náladu, rozhodně přijďte!

1. 10. Náchod (CZ) Fun Club Bazzen
2. 10. Vídeň (AT) Viper Room
3. 10. Brno (CZ) M13
4. 10. Budapešť (HU) S8 Underground Club
5. 10. Praha (CZ) Baryton
6. 10. Drážďany (DE) Konk Klub

Carbine tour napříč Evropou!

Carbine zamíří spolu s kapelami Paura, Child of Waste a Artifliction do České republiky! Jejich fanoušci se mají na co těšit, a když ne přímo na některou z kapel, tak aspoň na pořádný nářez. Tato HC beatdownová kapela z UK hrála po boku kapel, jako jsou First Blood, Wolfpack nebo také Lionheart. V Ostravě si v rámci turné zahrají na druhém pokračování klubového festivalu Hardcore in the Town v klubu Barrák, kde vystoupí také již výše zmíněná brazilská Paura s Child of Waste, Artifliction a místními Silent Company.

Vidět Carbine můžete v těchto městech:

21. 10. Nordhausen
22. 10. Drážďany
23. 10. Budapešť
24. 10. Praha
25. 10. Ostrava
26. 10. Brno
27. 10. Bratislava
28. 10. Wroclaw

Dictatorship turné kapely Impalers

V říjnu k nám zavítají dánští thrasheři Impalers, kteří svou přítomností poctí Prahu, Brno a Frýdek Místek. Jejich energický thrash metal vás usadí do pohody, takže pokud patříte mezi fanoušky thrashe, pak byste si tuto kapelu rozhodně neměli nechat ujít! Impalers budou propagovat novou fošnu „The Celestial Dictator“, ale určitě zahrají i něco ze své starší tvorby.

Nejzajímavější zástavky Impalers pro československé fanoušky:

16. 10. Drážďany (GE) Konk
17. 10. Praha (CZ) Fatal
18. 10. Košice (SK) Cassbar
19. 10. Brno (CZ) Vegalite
20. 10. Budapešť (HU) S8 Underground Club
21. 10. Frýdek-Místek (CZ) Undergrinder
22. 10. Bratislava (SK) British Rock Stars

Turné kapely Cry My Name

Turné kapely Cry My Name se nezadržitelně blíží. Kromě představení nového alba bude taky dobrovolné vstupné! Cry My Name se řadí mezi melo hardcorové kapely a přijedou za námi až z Kielu ze severního Německa. Momentálně mají za sebou Stone Carver Open Air společně s In Other Climes, Wolfpack a dalšími zúčastněnými kapelami. Na nynějším podzimním turné je budou doprovázet české předkapely Anthems a Let’s Go to the Petrol Station.

Rozjet to s nimi můžeme na těchto místech!

30. 9. Hradec Králové
1. 10. Břeclav
2. 10. Praha
3. 10. TBA
4. 10. Olomouc
5. 10. Szekszárd
6. 10. Liptovský Mikuláš
7. 10. Budapešť

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x