Pro všechny z vás, kteří se těšili na nedělní koncert švédských meetalcoristů Dead by April máme smutnou zprávu. Koncert je ze zdravotních důvodů zpěváka Christoffera Andersona zrušen! Kapela k tomu vydala následijící prohlášení:
„Vzhledem k tomu, že Stoff trpí Crohnovou chorobou, nemůžeme pokračovat v letošním turné. Bohužel není v současné době schopný vystupovat. Nejedná se o nic smrtelného, je to jen o tom, jak tahle nemoc funguje. Je nám to samozřejmě moc líto a jakmile budeme mít lepší představu o tom, kdy budeme moci turné dokončit, zveřejníme náhradní termíny. Mír!“.

Pořadatel Rock for People děkuje za pochopení, ale zdraví je vždy přednější. Přejeme Christofferovi, aby mu bylo co nejdřív lépe a věříme, že si tuhle skvělou kapelu brzy užijeme v plné síle a navíc i s novinkami z jejich alba, jehož vydání je plánované na jaro 2017. V současné době hledáme ve spolupráci s kapelou náhradní termín pro koncert, který by se měl uskutečnit na jaře příštího roku. Jakmile bude nový termín potvrzen, budeme vás informovat.

 

Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. Ti, kteří chtějí vstupenky vrátit, tak mohou učinit na info@goout.cz

Foto:facebook.com/stoffedba

 

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x