U labelu WormHoleDeath se zase rozrostly řady o dva nové přírůstky. Tentokrát se italské společnosti upsali kapely Desolate Pathway a Final Coil. Tak si je pojďme představit.

Základ britských Desolate Pathway tvoří bubenice Mags s Vincem Hempsteadem (kytara a vokál). Kapela funguje tři roky, ale už má dvě alba – „Valley of the King“ (2014) a „Of Gods and Heroes“ (2017). A teď, díky WormHoleDeath, budou obě alba dostupná celosvětově jak ve fyzické, tak v digitální podobě. Pokud holdujete epickému doom metalu, mohli by vás Desolate Pathway chytnout.
I druhá kapela je z Británie a říká si Final Coil. Čtveřice z Leicesteru se pohybuje v progresívním grunge a svou tvorbu řadí mezi Tool a Alice in Chains. Na letošní léto chystají debut „Persistence of Memory“, jenž nabídne jedenáct skladeb. Nahrávka se zrodila v Real Sounds Studiu pod producentským dohledem Wahoomiho Corviho (CreTura, The Way of Purity) a ve Stockholmu ji zmastroval  Magnus Lindberg.  Téma alba se opírá o ztracenou komunikaci a dehumanizaci ve stále se rozvíjející vlně technologických inovací, „Persistence of Memory“ je tmavá, halucinační vzpomínka a vezme vás do světa zlomených rodinných vazeb, divoké lítosti a krvavého vzteku. Kapelník Phil Stiles vyzdvihuje skladbu „Failed Light“, ve které za pomoci kytary a hlasu čaruje Richard Awdry. Příznivci Anathemy a Pink Floyd si tak v tomto kousku přijdou na své.

Foto:WormHoleDeath

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x