Česká republika zažije hned tři koncerty ze společného evropského turné folkmetalových kapel KALEVALA (Ru) a GRIMNER (Swe)!
V úterý 11. září se na ně můžete těšit v pražském klubu Vagón, přesně za týden 18. září v ostravském klubu Barrák společně s ostravskými Emerald Shine a den poté, ve středu 19. září, v brněnském Favále po boku místních oblíbených Wolfarian.
U Grimner se můžete těšit na agresivní folkmetal kombinující tvrdé rify s folkovými nástroji, dynamickou chytlavou hudbu, švédské texty vycházející ze světa fantasy, točící se kolem severské mytologie, folklóru, dávných dobrodružství vikingů a života v té době. Přečtěte si rozhovor s Grimner na Obscuro.cz.
Kalevala je pro změnu zástupce ruské scény. Září na tamním folkmetalovém nebi po boku slovutné Arkony. Nyní dobývají Evropu, aby získali srdce nových posluchačů. Srdečné a chytlavé ruské melodie, zvuk balalajky a akordeonu, vzrušující a emocionální ženské vokály a melodické kytary, jeden z nejlepších ruských zástupců folkmetalu – to je Kalevala. Bude vám vyprávět příběhy založené na mýtech a pohádkách různých národů obývajících Rusko.
 
Folkmetalové kombo budou na jejich cestě Evropou supportovat argentinští Vorgrum.

O autorovi

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x