Gene Simmons, rocková legenda a frontman kapely Kiss, ze sebe přeci jen nakonec neudělá úplného idiota. V tichosti stáhnul patentovou žádost o registraci „paroháče“, tedy gesta, které k metalu patří jako pozdrav od okamžiku, kdy jej Ronnie James Dio proslavil.

Do bizarní situace, která se před několika dny prohnala jako vichřice metalovými médii, se vložila i vdova po Diovi, která Simmonsovu snahu prohlásila za směsnou a uvedla, že jsou doložené příklady použití tohoto gesta i před tím, než ho použil sám Dio. Simmons pochopitelně zareagoval v rozhovoru pro Classic Rock tak, že nápad byl jeho a vznikl jako pocta Spidermanovi, a aby nasadil celé situaci gloriolu naprostého WTF, pochlubil se také tím, že Kiss vynalezli synchronizované taneční prvky.

Jak se zdá, Simmonsova snaha vyždímat jmění na něčem, co patří k metalové komunitě jako nedílná součást subkulturní identity, vyšumí do ztracena a Simmonsovi se pouze podařilo ze sebe udělat naprostého nesoudného kreténa – i když ne, že by se to o něm nevědělo už dřív.

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x