Ghost: Cardinal Copia a Krysy přicházejí

Ghost, tajemstvími a skandály opředený fenomén, opět vzbuzuje pozdvižení, a to s nástupem „nové podoby frontmana“. Média píší jako zběsilá o tom, že novou tváří Ghost nebude Papa Emeritus (ani Papa Emeritus Zero, jak bylo předem uváděno), ale Cardinal Copia. Na chvíli se ale pozastavme a podívejme se na celou věci pozorněji:

Prozatím Ghost vydali k nástupu nové tváře dvě videa.
Prvním bylo video „Chapter One: New Blood“. Setkal se v něm starý Papa se Sestrou Imperátorkou, která mu gratulovala k výhře Grammy a úspěchům, zároveň mu ale také oznámila, že budou potřebovat „novou krev“, někoho nového, mladého, kdo bude mít sílu a charisma. Na konci videa se ukázala za dveřmi silueta přicházející postavy.

Jak se ukázalo v druhém videu „Chapter Two: The Cardinal“, příchozím byl právě Cardinal Copia, který tímto narušil „pokrevní linii Emeritů“. Přesto se mu ale dostalo jmenování do čela Ghost. Na konci videa ho přivítala Sestra a řekla mu, aby pokračoval doslova na „druhý level“, aby mu byl předán nový oblek. Stejně jako předchozí video končilo ale i toto větou „pokračování příště“.

A nyní přišli Ghost po dlouhém čekání s novou skladbou a videem k první skladbě „Rats“:

Nadcházející album ponese název „Prequelle“ a vyjde 1. června tohoto roku. Pokud se ale podíváme na obal alba, na trůnu sedí muž (papež) v červeném, tak, jak bylo původně slibováno společně s tím, že nové album bude o zkáze lidstva a návratu do středověku.
Je tedy možné, že se z kardinála ještě stane papež? Je i skladba „Rats“ jakýmsi prequellem toho, co teprve příjde? Nebo je již postava Cardinala Copia definitivní? Na to si budeme muset ještě počkat.

zdroj obrázků: https://www.facebook.com/thebandghost/

Podobné články

Ghost: Cardinal Copia a Krysy přicházejí

| Novinky | 1 Comment
About The Author
-

1
Komentujte

avatar
1 Vlákno komentářů
0 Odpovědi ve vlákneš
0 Odběratelé
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Autoři komentářů
Ahmed Poslední autoři komentářů

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ahmed
Host
Ahmed

Krysí ksychty