Ghost, tajemstvími a skandály opředený fenomén, opět vzbuzuje pozdvižení, a to s nástupem „nové podoby frontmana“. Média píší jako zběsilá o tom, že novou tváří Ghost nebude Papa Emeritus (ani Papa Emeritus Zero, jak bylo předem uváděno), ale Cardinal Copia. Na chvíli se ale pozastavme a podívejme se na celou věci pozorněji:

Prozatím Ghost vydali k nástupu nové tváře dvě videa.
Prvním bylo video „Chapter One: New Blood“. Setkal se v něm starý Papa se Sestrou Imperátorkou, která mu gratulovala k výhře Grammy a úspěchům, zároveň mu ale také oznámila, že budou potřebovat „novou krev“, někoho nového, mladého, kdo bude mít sílu a charisma. Na konci videa se ukázala za dveřmi silueta přicházející postavy.

Jak se ukázalo v druhém videu „Chapter Two: The Cardinal“, příchozím byl právě Cardinal Copia, který tímto narušil „pokrevní linii Emeritů“. Přesto se mu ale dostalo jmenování do čela Ghost. Na konci videa ho přivítala Sestra a řekla mu, aby pokračoval doslova na „druhý level“, aby mu byl předán nový oblek. Stejně jako předchozí video končilo ale i toto větou „pokračování příště“.

A nyní přišli Ghost po dlouhém čekání s novou skladbou a videem k první skladbě „Rats“:

Nadcházející album ponese název „Prequelle“ a vyjde 1. června tohoto roku. Pokud se ale podíváme na obal alba, na trůnu sedí muž (papež) v červeném, tak, jak bylo původně slibováno společně s tím, že nové album bude o zkáze lidstva a návratu do středověku.
Je tedy možné, že se z kardinála ještě stane papež? Je i skladba „Rats“ jakýmsi prequellem toho, co teprve příjde? Nebo je již postava Cardinala Copia definitivní? Na to si budeme muset ještě počkat.

zdroj obrázků: https://www.facebook.com/thebandghost/

O autorovi

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
Ahmed
Ahmed
13.4.2018 22:05

Krysí ksychty

1
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x