Grenouer z ruského Petrohradu se zrodili na scéně undergroundu v 90. letech a řadí se do extrémního metalu. Během let vyvinuli vlastní jedinečný zvuk a přidali prvky alternativního rocku. Toto jim v kombinaci se zajímavými videoklipy i skvělými živými vystoupeními přineslo oddanou fanouškovskou základnu a skvělá ohodnocení kritiků.

Nyní vydávají album UNWANTED TODAY, které navazuje na předchozí BLOOD ON THE FACE. Toto album bude vydáno světově přes Mausoleum Records. Britský magazín Powerplay jej ohodnotil skvělými 10 body z 10.

UNWANTED TODAY bylo mixováno a masterováno v dysFUNCTION Productions. Zahrnuje 11 nových skladeb, společně s intrem a outrem, které přidávají albu dojem soundtracku k epickému příběhu ztráty, souboje a obrození. Na albu se objeví i spolupráce s osobnostmi jako Eddy Cavazza (John Wetton, Anthony Phillips), který hraje kytarový prim v “Going To Stay” a zároveň klávesy v “Clearway”, Demian Von Dunkelwald (Overunit Machine, Enrico ‘Erk’ Scutti (Figure Of Six) a  Dmitriy Yankovskiy (Helicon Opera), který obohatil album doprovodnými vokály.

Grenouer jsou:
Andrey Ind – zpěv
Alexander Motor – kytary
Al Bolo – basa
Danny D – bicí

Oficiální stránky: http://grenouer.com/
Facebook: https://www.facebook.com/grenouer
Nahrávací studio: http://www.music-avenue.net/mausoleum/bio.php?artist=77

O autorovi

Cvok, hater, milovník hudby, dobrého piva, rumu a všeho co je dobré..

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x