Aktuální dění ve světě se točí bohužel kolem jediného tématu, které se nevyhne ani dnešní aktualitě. Podezření z nákazy koronavirem v posledních dnech oznámilo hned několik muzikantů, a tak se zdá, že ani pentagramy a černé svíce kýženou ochranu nezaručí.

Gary Holt, kytarista k odpočinku uložených Slayer, oznámil na svém Instagramu, že kvůli podezření z nákazy zůstává se svou ženou v karanténě.  Popsal také symptomy: trpí nevolností a v noci se budí zcela propocený.

Krzysztof Drabikowski, kytarista „té správné“ Batushky, oznámil tutéž diagnózu na svém Facebookovém profilu. Podle dostupných informací je v karanténě v nemocnici v městě Bialystoku a daří se mu dobře.

Andrew Watt, producent, který získal na popularitě svým podílem na poslední desce Ozzyho Osbourna, zase na svém Instagramu popisuje, jak chaotický je přístup orgánů k lidem se symptomy nákazy koronavirem: „Už šestého března jsem se cítil špatně a vyletěla mi horečka, doktor mi ale řekl, že nemůžu mít koronavirus, a diagnostikoval mi zápal plic. Když se příznaky zhoršily, škemral jsem, aby mě odvezla záchranka a udělali mi test, ale kvůli federálním regulím mě odmítli a trvali na zápalu plic. Teprve soukromý lékař mi provedl test, který se ukázal být pozitivní.“

Celá redakce přeje všem rychlé uzdravení, a nezapomínejme, že hudba léčí, sice ne koronavirus, ale blbou náladu v době karantény určitě!

 

Foto: https://phil.cdc.gov/Details.aspx?pid=23311

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x