Uf, tak tohle je celkem šok. Omlouvám se za bulvární větu, ale jiná vhodná slova mne nenapadla. Karlovarská melodeathová kapela I Warned You se rozhodla dát veškeré své aktivity k ledu a to na dobu neurčitou. Přikladáme celé prohlášení z bandzone profilu kapely:

Chtěli bychom všem oznámit smutnou novinku z našeho tábora. I Warned You končí. Důvody nejsou složité a ani v kapele nepanovala žádná rozepře. Jde jednoduše o odložení IWY na neurčito, protože jsme jako členové cítili, že nám to všem momentálně prospěje. Za naše několikaleté působení jsme poznali úžasné kapely, skvělá místa, parádní akce a hlavně jsme získali hrozně moc vás, fanoušků, kterým patří nesmrtelné díky. Bez vás bychom nikdy neměli žádný vnitřní pohon k jakékoliv tvorbě. Chceme poděkovat za veškerou podporu a support, co jste nám uměli dát. Všechny naše naplánované koncerty až na jediný jsme zrušili. Poslední akce se uskuteční 1. července v Lomnici u Sokolova.
Bude to oslava narozenin našeho kamaráda a také naše rozlučka. Takže kdo budete chtít, určitě to s námi přijďte zapít. Díky všem!!

Foto:facebook.com/iwycore

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x