Jonathan Davis, zpěvák Korn, se v osobním životě potýká s mimořádně obtížnou situací: minulý týden zemřela jeho manželka Deven, matka dvou ze tří Davisových potomků. Na celé situaci si pochopitelně smlsnul bulvární tisk, neboť bylo veřejně známo, že Deven Davis měla za sebou kariéru ve filmech pro dospělé i dlouhá léta závislostí. Davisovi trvalo několik dní, než na tragickou situaci veřejně zareagoval, teprve ve středu 22. srpna zveřejnil na svém facebookovém profilu následující prohlášení:

„V průběhu přecházejících dní se objevilo mnoho spekulací ohledně skutečné příčiny úmrtí mé manželky Deven, a já se k tomu chci také vyjádřit. Posledních deset let byla Deven velmi vážně nemocná. Trpěla vážnou duševní poruchou a její závislost byla vedlejším projevem její nemoci. Miloval jsem jí celou duší. Když to byla ona, byla úžasnou manželkou, úžasnou maminkou a úžasným přítelem. Deven měla velké srdce a nikdy by záměrně neublížila nikomu ze svých blízkých a milovaných. Byla to starostlivá, milující a zábavná žena. Byla plná radosti a dělala vše pro to, aby se o radost podělila se všemi okolo sebe. Dlouho jsem skrýval, co se děje, abych ji chránil, ale kvůli tragédii, která moji rodinu postihla, cítím, že je čas jít s pravdou ven. Ona byla důvod, proč jsem tolik obhajoval všechny trpící duševní poruchou. Chci, aby její příběh všechny takové inspiroval, aby požádali o pomoc, aby se své nemoci nebáli a neskrývali se před ní. Pokud někoho takového znáte, mějte soucit a empatii, nejsou to špatní lidé, oni trpí. Chci inspirovat změnu, chci, aby se v Kalifornii změnila legislativa tak, aby lidé jako já mohli pomoci těm, kteří to potřebují.

Jak si někdo, kdo trpí vážnou nemocí, může vůbec uvědomit, že je nemocný? Deven nedokázala porozumět tomu, jak vážný její stav je, a nedostalo se jí pomoci, jakou skutečně potřebovala. To by se nemělo stávat dalším matkám, nikomu. Dal bych všechno za to, abych ji mohl opět držet v náručí, za to, aby naše děti měly opět maminku. Utěšuje mě jen to, že už našla svou svobodu, že má konečně klid. Deven, miluju Tě, nikdy nebudu nikoho milovat tak jako Tebe a nikdy se nesmířím s tím, že jsem Tě ztratil. Slibuju, že udělám vše, co je v mých silách, abych vychoval naše kluky správně, abych je naučil správným hodnotám, které jsi tak moc chtěla, aby měli, a že zlomím prokletí zneužívání, které nás oba v dětství postihlo. Udělám všechno proto, abych na Tvoji památku splnil všechny sny, které jsi do budoucna měla. Tetování dole na zádech, z básně, kterou jsem pro Tebe napsal, když jsme spolu začali chodit, říká, že dokonce i ve smrti budu po Tvém boku. Přísahám, že jednoho dne tam budu, až se má pouť tady dole naplní. Miluju Tě.“

Původní příspěvek si můžete přečíst zde.

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x