Švédští Soilwork na svém facebookovém profilu podali zprávu, že post jejich bubeníka je trvale zaplněn. Za bicími bude i nadále sedět Bastian Thusgaard.
Oficiální prohlášení kapely:
„Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme oznámit, že Bastian Thusgaard je naším trvalým bubeníkem. Už s námi koncertuje nějaký ten čas a bylo úžasné s ním spolupracovat, jak po hudební, tak po osobní stránce. Převzít to po Dirkovi muselo být těžké, ale znovu a znovu nám během naší tour po Severní Americe, Jižní Americe a Evropě dokázal, že je ten pravý pro tuhle práci. Bastienovi je pouhých 25 let, ale už ovládá skvělou techniku. Nemůžeme se dočkat, na jaký nový level nás jeho schopnosti posunou, zatímco pracujeme na novém albu. Bude to parádní, o tom není pochyb. Máme toho po muzikální stránce tolik co říct a Bastien bude skvělý bubeník, který nám pomůže rozvinout naší hudební cestu.
Věnujte Bastienovi vřelé přivítání!“

Zpráva pokračuje prohlášením Bastiena, ve kterém děkuje celé kapele, rovněž bývalému bubeníkovi Dirkovi Verbeurenovi za jeho podporu a inspiraci a v neposlední řadě také fanouškům a říká, že se moc těší na další spolupráci s kapelou.
A my, fanoušci, se můžeme těšit na další album!

zdroj obrázku: https://www.facebook.com/soilwork/

O autorovi

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x