Mötley Crüe čelí po loňském turné, které zakončili 21. prosince 2015 posledním koncertem své bohaté kariéry v Los Angeles, masivní žalobě ze strany managementu předskakující kapely jménem „The Raskins“. Tato hair metalová kapela dvojčat Logana a Rogera Raskinových zaplatila za účast na turné nemalou sumu, a tak se jí pochopitelně nelíbilo chování managementu turné a technického týmu.

Prvně jmenovaní kapele svévolně krátili vystoupení, nutili je začít jejich set dříve, než se vůbec otevřely brány areálu, neumožnili jim prodej merchandise a tak dále a tak dále. Problémy, které kapela The Raskins v třicetimilionové žalobě (ano, čtete dobře, třicet milionů USD) vyjmenovala, patří ale spíše do folklóru koncertování v mizerném slotu před velkými hvězdami a naznačují, že The Raskins mají problém s vlastním managementem, který nedokázal zmíněné nedostatky řešit už v průběhu turné.

Ti druzí, tedy bedňáci, zvukaři a osvětlovači, se ale podle žaloby provinili daleko zábavnějším přečinem – na koncertě v městě Darien vpadli na pódium během vystoupení a postříkali The Raskins močí z vodních pistolí.

Mötley Crüe a jejich management se tak určitě zapotí, než se tento spor podaří urovnat. The Raskins každopádně vstoupí do historie jako kapela, která zaplatila Mötley Crüe za to, aby si nechala nachcat na hlavu.

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x