Následuj Stellaris a najdi svůj směr se skladbou „Find Your Course“. Seber kompas, jejž ti Stellaris podávají. Pak najdeš melodický metalcore moderního stylu, který ti, pokud posloucháš kapely jako Jinjer a Spiritbox, dá smysl. Videoklip vytvořil Jáchym Belcher.

Každý má nějaký ten svůj sever, kam putuje. Ne všichni si ale tento vyznačený bod na mapě svého života uvědomují, a ne každý pozná, kde se nachází. „Find Your Course“ , to je životní a nikdy nekončící cesta poznání toho správného směru v životě.

I přesto, že se Stellaris objevili teprve začátkem roku, už mají v plánu druhý klip, mini-turné a první větší ochutnávku v podobě EP.

Prozatím ti nezbývá nic jiného, než sledovat koncertní aktivity ambiciozní sestavy, například vystoupení po boku Depression Island, Rise of Surya a Make Me Collapse v pražském klubu Rock Café, který bude tuto akci hostit 3. září. Dárky, které pro své fanoušky tato cool kapela z Prahy chystá, totiž rozbalí až v příštím roce.

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x