Najdi svůj směr s cool metalcorem od Stellaris

0

Následuj Stellaris a najdi svůj směr se skladbou „Find Your Course“. Seber kompas, jejž ti Stellaris podávají. Pak najdeš melodický metalcore moderního stylu, který ti, pokud posloucháš kapely jako Jinjer a Spiritbox, dá smysl. Videoklip vytvořil Jáchym Belcher.

Každý má nějaký ten svůj sever, kam putuje. Ne všichni si ale tento vyznačený bod na mapě svého života uvědomují, a ne každý pozná, kde se nachází. „Find Your Course“ , to je životní a nikdy nekončící cesta poznání toho správného směru v životě.

I přesto, že se Stellaris objevili teprve začátkem roku, už mají v plánu druhý klip, mini-turné a první větší ochutnávku v podobě EP.

Prozatím ti nezbývá nic jiného, než sledovat koncertní aktivity ambiciozní sestavy, například vystoupení po boku Depression Island, Rise of Surya a Make Me Collapse v pražském klubu Rock Café, který bude tuto akci hostit 3. září. Dárky, které pro své fanoušky tato cool kapela z Prahy chystá, totiž rozbalí až v příštím roce.

Sdílení

O Autorovi

Vše začalo nabídkou na amatérské hudební recenze pro blog mé kamarádky. Díky tomu se zrodila myšlenka, z myšlenky se stala touha a z touhy poslání. Do mého portfolia v současnosti patří firmy Tiscali, Digital Plus, portál Sueneé Universe a hudební webziny Marastmusic, Metalirium a Obscuro. Nyní si plním další sen – napsat knihu. Na prvním vydání usilovně pracuji!

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x