Nová muzika od Kalmah, Rivers of Nihil a dalších

Fanoušci finského melodického death metalu by měli zpozornět, protože 6. dubna vychází nová deska „Palo“, se kterou se po pěti letech připomene formace Kalmah! Na YT kanálu vydavatelské firmy Spinefarm Records se objevilo i lyric video k písni „Evil Sin“, kde se můžete přesvědčit, že očekávané album bude stát za to. Kytarista Antti Kokko o „Palo“ prohlásil, že se jedná o návrat ke kořenům Kalmah, navzdory novým trendům na současné metalové scéně. Na desce najdete hned deset nových písní, tak si zvýrazněte datum 6. dubna.

S novým albovým počinem se vytasí i americká formace Rivers of Nihil. 16. března vyjde pod hlavičkou Metal Blade Records deska „Where Owls Know My Name“ nabitá deseti písněmi. Za bicími se představí loňská posila Jared Klein, jenž žene technické death metalisty vpřed. Titulní píseň „The Silent Life“ je venku, takže příjemný poslech, panstvo.

Na závěr tu máme nový videoklip belgické folk/metalcorové úderky Ithilien. Je tomu už rok, co dali světu své druhé album „Shaping the Soul“, a na jeho připomenutí natočila kapela videoklip k písni „Edelweiss“. Režisérsky dohled obstaral Bram Mervillie.

Foto:facebook.com/kalmahofficial

Podobné články

Nová muzika od Kalmah, Rivers of Nihil a dalších

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na