Po určitě zcela nabitém víkendu přichází čas pracovní rutiny, ti šťastnější mají dovolenou a přemýšlí, kam zajet. Ať to máte jakkoliv, na menší přehled nových videoklipů se čas jistě najde.

Švýcarští Eluveitie se stali jednou z kapel, která se objevila na bonusové verzi desky „ The Sacrament of Sin“ německých Powerwolf. Bonus obsahuje rovných deset coverů, které si dle sváho upravili Epica, Mille Petrozza, Caliban… Do této kolekce přispěli i Eluveitie, když předělali skladbu „Ira Sancti (When The Saints Are Going Wild)“. K tomu se objevil i zajímavě udělaný klip, ve kterém potvrzuje své kvality loňská pěvecká posila, Fabienne Erni.

Kanadští veteráni Voivod chystají na září čtrnáctou studiovku „The Wake“. U těchto chlapíků je těžké předvídat, s čím přijdou, ale snad pokaždé se trefí do vkusu nejen svým fanouškům. Aby však čekání uteklo rychleji, je tu video k písni „Obsolete Beings“, která bude celou desku otevírat. Voivod chystají i podzimní tour, jež odstartuje 7. září v pražském Futuru!

Alien Weaponry jsou kapelou tří teenagerů z Nového Zélandu, kteří nedávno vydali pod Napalm Records svou debutovou desku „Tū“. Na svůj původ jsou tito mládenci velice hrdí, což dávají najevo texty a jazykem. Když se na desku byť i jedním okem podíváte, hned pochopíte. Hudebně se drží slušně znějícího groove metalu a něco mi říká, že to mohou dotáhnout celkem daleko. Ale držme se přítomnosti, do které nám dali Alien Weaponry skladbu „Whispers“.

Polská death metalová banda Decapitated před rokem vydala své zatím poslední album „Anticult“. Zkusme zapomenout na jejich lapálie v USA třeba novým videoklipem k pecce „Kill The Cult“, jenž se objevil minulý týden na YouTube. A nezapomeňte na listopadový koncert v Brně!

Poslední video má na svědomí německá melodeathová kapela Parasite Inc.. Čtveřice z Aalenu chystá na 17. srpen desku „Dead and Alive“, na které nabídnou jedenáct písní včetně jednoho coveru.

Foto:facebook.com/eluveitie

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x