Dlouho na něm pracovali a čile informovali své napjaté fanoušky. Nevyspání, únava, spousta kávy a pocit, že to nikdy neskončí. Tím vším si prošli švédští Evergrey docela nedávno. A teď mohou vydechnout předtím, než začne kolotoč koncertů k novému albu.

Tom Englund, který je v tomto roce plný sil a energie, si představení jedenáctého alba švédských progressive/power metalistů zatraceně užívá. Přestože i on přiznává velké obtíže spojené se vznikem nového alba „The Atlantic“, je znát, že radost převažuje.

 

„Nemůžeme se dočkat toho, až budete sdílet tuto cestu spolu s námi a až se ponoříte do našich světů, našich hlubin a vod Atlantiku!“

(Tom Englund)

 

 

Album „The Atlantic“ je ohlášeno na 25. leden 2019. Zahrnuje deset skladeb a samozřejmě vychází u kmenového labelu Evergrey AFM Records. Předprodej už se rozběhl a určitě brzy přijdou i videa, která Evergrey umí zatraceně dobře.

 

 

Gothenburská progresivní legenda má rozhodně na co navázat. Poslední album „The Storm Within“ mělo velký úspěch a stalo se komerčním trhákem, hlavně díky úvodní písni „Distance“. Nyní se tedy Evergrey pokusí navázat na fenomenální úspěch posledního kousku a snad ho ještě překonat. Ale ať už bude album hodnocené jakkoli, rozhodně jde o jeden z nejočekávanějších kousků tohoto roku.

Oficiální status kapely k vydání „The Atlantic“:

https://www.facebook.com/Evergrey/

Předprodej:

https://shop.afm-records.de/evergrey/?fbclid=IwAR1HJiE5I6HoDNn8Tpz8-a5C2Tc8UmaoYoJ-6ae9JMLrxgLOh_Cv3UWq6YY&p=1

 

Images: ©AFM Records

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x