Novinky z okultně black metalových vod

Acherontas – nová skladba

 

Jak už mnozí, co sledují black metalovou scénu, ví, řečtí rituální black metalisté Acherontas chystají nové album, jímž se navrátí ke kořenům, s příslibem oldschoolovějšího a přímočařejšího výrazu. Tento slib kapely si můžete sami ověřit. Níže si můžete poslechnut nově vydanou skladbu I AM-Ness the Tradition of EYE. Celá deska Amarta अमर्त (Formulas of Reptilian Unification Part II) vychází pod křídly World Terror Committee 31. května. Nutno také podotknout, že lídr Acherontas – Acherontas V. Priest sklízí úspěchy se svým bočním projektem Shibalba, v němž se vydává na spirituální pouť pomocí rituální, dark ambietní hudby.

Amarta अमृत
(Formulas of Reptilian Unification II)
1. Tablets of Mercury
2. Schism of Worlds
3. I-AM Ness-The tradition of EYE
4. Sopdet Denudata
5. Yesod Inversum
6. Rosa andromeda
7. Savikalpa Samadhi
8. Amarta अमृत

Inferno – stream nového alba

Inferno sklízí světový úspěch s novým albem – Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution). To nyní má svůj oficiální stream. Celý materiál si můžete poslechnout pod textem. Kapela také přichází se změnou na postu bubeníka. Na bubenickou stoličku usedl Ondra Die (Pandemia), který se na koncertech podle slov kapely osvědčil, a nahradil tak polského bicmana Marcella (ex Besatt).

Podobné články

Novinky z okultně black metalových vod

About The Author
- Redaktor webů Metalirium, Marastmusic a magazínu Full Moon, posluchač především atmosferické, převážně alternativní hudby.

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na