„Conjuring“, tak se jmenuje první singl nového alternativního projektu Martians, který tvoří Martin „Spacosh“ Peřina (kytary, virtuální nástroje, jinak Between the Planets, Elbe, Sousedi, …) a Martin Schuster (kytary, basa a zpěv, jinak Face the Day, ex-Mindwork).

„Tato skladba začala vznikat jednoho rána, kdy jsem se vzbudil se zajímavě temnou melodií v hlavě. Ta tvoří úvodní motiv skladby. Původně jsem si jí ale představoval v úplně jiném aranžmá. Na to jsem začal nabalovat další nápady a kostra skladby byla poměrně brzy hotová. A když přišla se Spacoshem řeč na společný projekt, hodil jsem ji do placu. Spacosh začal přidávat další vrstvy, některé pasáže se pozměnily a „Conjuring“ dostával jasnější obrysy. S finalizací bicích partů nám pomohl Filip Kittnar (bubeník Between the Planets, Face the Day) a na mix jsme skladbu poslali Ecsonovi Waldesovi. Myslím, že zvlášť povedený je artwork, který krásně vystihuje úvodní pasáž textu: ‚Away, our stubborn minds are flowing.‘ Artwork pochází z pera Gustavo Sazese,“ dodává k novému singlu Martin Schuster.

Martians chápou jeho protagonisté jako hudebně neohraničenou ptatformu a v tomto kontextu je možné od nich v budoucnu čekat všelicos …

 

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x