Nový projekt Martians představuje první singl

0

„Conjuring“, tak se jmenuje první singl nového alternativního projektu Martians, který tvoří Martin „Spacosh“ Peřina (kytary, virtuální nástroje, jinak Between the Planets, Elbe, Sousedi, …) a Martin Schuster (kytary, basa a zpěv, jinak Face the Day, ex-Mindwork).

„Tato skladba začala vznikat jednoho rána, kdy jsem se vzbudil se zajímavě temnou melodií v hlavě. Ta tvoří úvodní motiv skladby. Původně jsem si jí ale představoval v úplně jiném aranžmá. Na to jsem začal nabalovat další nápady a kostra skladby byla poměrně brzy hotová. A když přišla se Spacoshem řeč na společný projekt, hodil jsem ji do placu. Spacosh začal přidávat další vrstvy, některé pasáže se pozměnily a „Conjuring“ dostával jasnější obrysy. S finalizací bicích partů nám pomohl Filip Kittnar (bubeník Between the Planets, Face the Day) a na mix jsme skladbu poslali Ecsonovi Waldesovi. Myslím, že zvlášť povedený je artwork, který krásně vystihuje úvodní pasáž textu: ‚Away, our stubborn minds are flowing.‘ Artwork pochází z pera Gustavo Sazese,“ dodává k novému singlu Martin Schuster.

Martians chápou jeho protagonisté jako hudebně neohraničenou ptatformu a v tomto kontextu je možné od nich v budoucnu čekat všelicos …

 

Share.

About Author

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

avatar

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Odběr  
Upozornit na