Nový projekt Martians představuje první singl

„Conjuring“, tak se jmenuje první singl nového alternativního projektu Martians, který tvoří Martin „Spacosh“ Peřina (kytary, virtuální nástroje, jinak Between the Planets, Elbe, Sousedi, …) a Martin Schuster (kytary, basa a zpěv, jinak Face the Day, ex-Mindwork).

„Tato skladba začala vznikat jednoho rána, kdy jsem se vzbudil se zajímavě temnou melodií v hlavě. Ta tvoří úvodní motiv skladby. Původně jsem si jí ale představoval v úplně jiném aranžmá. Na to jsem začal nabalovat další nápady a kostra skladby byla poměrně brzy hotová. A když přišla se Spacoshem řeč na společný projekt, hodil jsem ji do placu. Spacosh začal přidávat další vrstvy, některé pasáže se pozměnily a „Conjuring“ dostával jasnější obrysy. S finalizací bicích partů nám pomohl Filip Kittnar (bubeník Between the Planets, Face the Day) a na mix jsme skladbu poslali Ecsonovi Waldesovi. Myslím, že zvlášť povedený je artwork, který krásně vystihuje úvodní pasáž textu: ‚Away, our stubborn minds are flowing.‘ Artwork pochází z pera Gustavo Sazese,“ dodává k novému singlu Martin Schuster.

Martians chápou jeho protagonisté jako hudebně neohraničenou ptatformu a v tomto kontextu je možné od nich v budoucnu čekat všelicos …

 

Podobné články

Nový projekt Martians představuje první singl

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na