Nový track Rise of Surya: Elektrický výboj, který vás nakopne

0

Za několikaletým čekáním na debut Rise of Surya můžeme udělat tlustou čáru. Pražská progová jiskra totiž na svém Facebooku minulý týden oznámila, že její pilotní album vychází 20. října. Pokud patříte mezi posluchače, kteří oplakávají odchod Textures, můžete sáhnout právě po Rise of Surya. Formace totiž kráčí ve šlépějích holandské senzace. Varování, elektrický výboj od Rise of Surya vás pořádně nakopne!

Rise of Surya přislíbila balíček novinek, které mají být postupně odkrývány v následujících dnech a týdnech. Již byl zveřejněn obal alba a singl „The Divide“. Těšit se můžete na corově rytmické hloubky a progresivně klikaté cestičky bicích a riffů, které směřují až k vytoužené třešničce na dortu, čistě zpívanému refrénu. O moderní produkci se postaral sám lídr Rise of Surya,Tonda Smrčka, pod svou vlastní značkou Seabeast Production.

Kromě nového songu má Rise Surya i čerstvě natištěný a hezky voňavý merch. O něj se nepostaral nikdo jiný než Dahlien (Diligence, The Corona Lantern). Na její ihned rozpoznatelnou tvorbu, která zdobí obaly alb a merch mnoha interpretů, se můžete podívat zde a zde.

Přivítejte tedy Rise of Surya!

Sdílení

O Autorovi

Vše začalo nabídkou na amatérské hudební recenze pro blog mé kamarádky. Díky tomu se zrodila myšlenka, z myšlenky se stala touha a z touhy poslání. Do mého portfolia v současnosti patří firmy Tiscali, Digital Plus, portál Sueneé Universe a hudební webziny Marastmusic, Metalirium a Obscuro. Nyní si plním další sen – napsat knihu. Na prvním vydání usilovně pracuji!

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x