Za několikaletým čekáním na debut Rise of Surya můžeme udělat tlustou čáru. Pražská progová jiskra totiž na svém Facebooku minulý týden oznámila, že její pilotní album vychází 20. října. Pokud patříte mezi posluchače, kteří oplakávají odchod Textures, můžete sáhnout právě po Rise of Surya. Formace totiž kráčí ve šlépějích holandské senzace. Varování, elektrický výboj od Rise of Surya vás pořádně nakopne!

Rise of Surya přislíbila balíček novinek, které mají být postupně odkrývány v následujících dnech a týdnech. Již byl zveřejněn obal alba a singl „The Divide“. Těšit se můžete na corově rytmické hloubky a progresivně klikaté cestičky bicích a riffů, které směřují až k vytoužené třešničce na dortu, čistě zpívanému refrénu. O moderní produkci se postaral sám lídr Rise of Surya,Tonda Smrčka, pod svou vlastní značkou Seabeast Production.

Kromě nového songu má Rise Surya i čerstvě natištěný a hezky voňavý merch. O něj se nepostaral nikdo jiný než Dahlien (Diligence, The Corona Lantern). Na její ihned rozpoznatelnou tvorbu, která zdobí obaly alb a merch mnoha interpretů, se můžete podívat zde a zde.

Přivítejte tedy Rise of Surya!

O autorovi

Ze slov věty skládám pro iDnes a web Technet, společnosti Tiscali, Digital Plus a hudební stránky Marastmusic, Obscuro, Metalirium a The Haunted Mind. Navíc pracuji na své první knize a sbírce básní.

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x