Dynamická death metalová kapela Post Pulse už se pomalu chystá na turné, při kterém 1. února 2018 navštíví Českou republiku. A na osmičkový rok se death metalová smršť z Helsinek připravila opravdu dobře, takže v Modré Vopici, Cihellně i brněnské Melodce bude opravdu co poslouchat. A aby Post Pulse nalákali nové posluchače, kteří je třeba ještě neznají, Sam Roon, který je jako správný basák srdcem své kapely, poslal ze zasněženého Finska pozdrav našim čtenářům.

„Nic nás nemohlo nadchnout víc než vidět premiéru videa našeho singlu ‚Losing Myself‘ na Obscuro.czPost Pulse tvrdě dřeli na svých skladbách, a aby mohli sdílet hudbu s celým světem, připravili video pro každou z nich. „Losing Myself“ je jednou z našich nejoblíbenějších skladeb, proto jsme se ji rozhodli vydat jako poslední. Už jen pár chvil a zažijete sílu téhle skladby naživo.

Post Pulse jsou naprosto nadšení, že přicestují z chladného, tmavého Finska do České republiky, Polska a Slovenska v rámci Death Pulse Tour 2018. Na začátku února navštívíme Prahu, Aš, Brno a spoustu dalších měst. Pokud se vám naše hudba líbí, přijďte se podívat na živé vystoupeni!“

Tolik vzkaz od Pulse Pulse a my jen dodáváme, ano, tahle finská dravá temnota stojí za poslech! Děkujeme Post Pulse za pozdrav a za vynikající skladbu.

https://www.facebook.com/postpulse/ 

 

O autorovi

- spisovatelka, nakladatelka, publicistka - reviews focused on Finnish metal - Rubrika: Finský koutek

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x