Tom Araya před pár měsíci zveřejnil photoshopovanou fotografii Donalda Trumpa s jeho kapelou Slayer a (ne)překvapivě spustil bouři rozezlených komentářů po všech sociálních sítích. Kapela a Kerry King především se od spojení Slayer a politiky distancovali a celá aféra postupně utichla, jako to s každou aférou bývá.

Kapelu Lamb Of God čeká v nadcházejících měsicích turné právě se Slayer, a tak se frontman Lamb of God Randy Blythe v rozhovoru pro Rolling Stone vyjádřil i k tomuto tématu:

„Všichni chtějí mluvit o Trumpovi a já si připadám jak na Planetě opic. Brácha mi poslal záznam volebního shromáždění na podporu Trumpa a jedna z protestujících se rozhodla shromáždění narušit ječením, načež jí obklopí Trumpovi sympatizanti a začnou na ní ječet taky, takže nakonec to skončí tak, že na sebe neartikulovaně ječí všichni navzájem. Takhle v současné době vypadá politická diskuse – žijeme na posraný Planetě opic.

Celé je to padlé na hlavu. Trump už je prezidentem skoro dva měsíce, a v médicích je tolik špíny. Sleduju Fox News, sleduju CNN, sleduju i BBC, abych měl přehled, jak věci vidí lidi za oceánem, a občas se dokonce ponořím i do močálu diskuzí, abych měl přehled, jak na tu samou věc nahlížejí různý lidi, a po pravdě, situace je pořád dost nejasná, nikdo pořád neví, co jeho vládě projde v Kongresu a co ne.

Lidi začali šílet, když Araya zveřejnil tu fotku s Trumpem. Začali pálit desky Slayeru a tak, ale první co mě napadlo bylo, hele, lidi, zamyslete se trochu, co když si z vás všech jen vystřelil, prostě vás chtěl jen tak pro zábavu nasrat a vytočit? Je to zpěvák Slayeru, ne? No tak! A celá tahle situace, kdy spolu lidi přestávají mluvit, to je jak posledních osm let v Kongresu, kdy spolu politici prostě nemluvěj. Národ se úplně rozdělil,a celý to bude takhle zběsilý, dokud se lidi nezastavěj a neřeknou si ‚hele, je čas se kurva uklidnit, začít se zase chovat jako lidský bytosti a mluvit spolu‘.“

Kompletní rozhovor v angličtině si můžete přečíst zde.

Foto Matthias Bauer, www.mattness.net

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x