Secrets of Separation hledají bubeníka

Melodická metalcore kapela Secrets of Separation, působící v Brně, hledá nového bubeníka. A stát se jím můžeš třeba TY! K této věci vytvořila kapela FB event, jehož obsah je na následujících řádcích.

„Smutná zpráva pro naše fans, kterou někteří z vás už určitě zaslechli. Náš dlouholetý bubeník a zakládající člen Secrets of Separation Lukáš Machalský nás opouští. Už jsme si poplakali, patřičně se s tímto dravcem na několika koncertech v minulém roce rozloučili a zůstáváme navždycky kámoši jak hrom! Machy odchází z osobních důvodů a nám nezbývá, než mu popřát všechno dobré. jak v osobním, hudebním, tak profesním životě. Machy, ať ťa ta elektrika nezabije, jasné, ogaro? My jsme se rozhodně nerozpadli, muzika nás neskutečně baví a naplňuje, chceme vás na koncertech stále vídat, chceme rozbíjet všechny kluby, kterým překročíme práh, chceme dělat nové a nové věci, neustále se posouvat dál a nenechat vás, naše fans, chladnými.

Takže hledáme nového paličkáře, trhače nejen panenských blan, mlátičku, šlapáka jak hrom, rázného borca, co umí jak sypat blast beat, tak hrát s citem, technika i emocionálního oťukávače činelů. Jsi to právě ty nebo někoho tomuto popisu podobného znáš? Neváhej se ozvat buď via e-mail [email protected]com nebo přímo zprávou na FB profil naší kapely.“

– Požadujeme aktivní a pravidelnou účast na zkouškách
– Schopnost samostatnosti při práci na nových válech
– Chceme nyní začít působit více v Brně, protože se zde všichni přeživší většinu našeho času nacházíme, takže další požadavek je schopnost účastnit se zkoušek v Brně. Tzn. nejlépe ať jsi z Brna, a pokud ne, musíš být skrze dojíždění schopen výše uvedeného.
– Nehledáme začátečníky (myšleno „včera jsem si koupil bicí“ nebo „já určitě chci hrát, takže jak donde výplata, kupuju ty Sonory za zvýhodněnou z Kytar“), spíše pokročilejší hráče s touhou na sobě makat a stále to hrnout vpřed.
– Předchozí angažmá v kapele výhodou, ne však podmínkou

Podobné články

Secrets of Separation hledají bubeníka

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na