Hledáte něco neokoukaného, neznámého, prostě nové kapely a jejich tvorbu? Tak snad díky následujícím řádkům dostanete nové impulsy z oblasti metalového světa.

Říká se, že třetí deska bývá nejzlomovější a před tímto milníkem stojí švédská kapela Soreption. Kvartet ze Sundsvallu vypustí prostřednictvím Sumerian Records 3. srpna do světa album nazvané „Monument of the End“. Novinka nabídne osm válů v rytmu technického death metalu a nejen to. Seznámit se i můžete s novým členem v sestavě Soreption, konkrétně s mladým baskytaristou Kimem Wikmanen. Hlodá ve vás zvědavost? Tak si pusťte „Monument of the End“.

Běloruská scéna je pro našince téměř neprobádaná, tak pojďme udělat menší osvětu. Sympho/power metalová pětice Kliodna patří ke kapelám, jež se pohybuje na špici celého ledovce. Kapela si prošla v roce 2016 vážnou změnou, když zdravotně indisponovanou Helenu Wild nahradila operní diva Natalia Senko. Senko zapadla do sestavy bezvadně a dodala Kliodně na ještě větší síle. To neuniklo lidem z WormHoleDeath a na světě byla spolupráce. Výsledkem je vydání alba „The Dark Side of the Stories“ spolu se singlem z loňského září „Fly Far Away“. Momentálně čeká Kliodnu festivalová sezona, ale i práce na nové desce, která by měla být hotová příští rok.

Foto:facebook.com/soreption

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x