Brněnští blackcore metalisti Torc vydali letos EP „Vzpomínky na slunce“, ze kterého vypustili na YT už třetí skladbu. Tentokrát se jedná o skladbu  „V šeru“. Ta našla inspiraci v knize Ostrov Sukkwan od Davida Vanna, pojednávající o útěku otce se svým synem do ryzí divočiny, kde se snaží vyrovnat se se zkrachovalým manželstvím a zbavit se psychické závislosti na své manželce. Netřeba dodávat, že Torc odvedli opět skvělou práci.

Taky očekáváte novou desku Silent Stream of Godless Elegy? Tak vězte, že se věci dávají do pohybu. Nové album se bude jmenovat „Smutnice“, najdete na něm osm songů o délce padesáti minut. A je připraveno k předprodukci! Tu obstará průkopník orientálního rocku Yossi Sassi (Yossi Sassi Band, ex-Orphaned Land). Samotné album se bude nahrávat v průběhu letošního roku.

Black&White vinyly pěkně po sto kusech od každé barvy. V takové podobě vyjde dílo pražských thrasherů Bajonet „Sirota“. Není nutné dodávat, že se o vydání tohoto sběratelského skvostu stará Koník ze Support Underground. Desky jsou k dostání na webovkách labelu, tak neváhejte!

Poslední novinka se týká death metalistů z Uherského Ostrohu Cranial Carnage. Ti chystají na začátek května debut „Abhorrence“. Hudební ukázky zatím nikde nejsou, ale obal desky už je venku. A že je na co se dívat, protože grafik Jarda Deather Bezruč odvedl pořádný kus práce. Deska samotná se nahrála ve studiu Gate of Sorrow v Uh. Ostrohu po boku Bohuša Zajíčka a Romana Turečka.

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x