Dva měsíce od posledního Pařátu uběhly jako voda, a tak nic nebrání vydání dalšího čísla. O čem si budete moci přečíst tentokrát?

„Od vydání rozlučkového alba Cathedral letos uplynulo pět let. Na titulní straně aktuálního vydání Pařátu je tak kapela se zásadním vlivem na celou doomovou scénu. Podrobně jsme rozebrali její existenci trvající téměř čtvrtstoletí. Rok 1993 se mj. nesl ve znamení ‚Icon‘, rok 1994 zase symbolizuje název ‚Tales From the Tousand Lakes‘ (v obou případech jsme připravili vzpomínkové plakáty) a letopočet 1996 si zase připomínáme v souvislosti s prvním albem Silent Stream of Godless Elegy ‚Iron‘, které v novém Pařátu znovu vychází – po 22 letech. Doplněné o pětiskladbový bonusový materiál, jímž je část koncertu z konce roku 1997.

Pařát letos vydá ještě jednu reedici, tentokrát v digipakové edici mimo magazín. Devadesátá léta a Agressive Tyrants prostě nemůžeme opomenout, byl to kult! Stejně tak se moc těšíme na vinyly Soul Massacre a Ramchat, které Pařát vydá už 1.12. Všechny tyto události v říjnovém vydání pochopitelně dostaly nemalý prostor.“

Více klasicky na paratmagazine.com/

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x