První pracovní den posledního říjnového týdne byl na novinky z tuzemské scény celkem bohatý, tak pojďme na to:

Zlínští symfonici After Evolution se letos vytáhli se svým debutem a i nadále si něco chystají. Spoustu koncertů, nové promo fotky, další lyric videa z debutu „Threnodies“ a hlavně plánují novou demo nahrávku!
Litoměřické death metalisty Anime Torment čeká cestování po Evropě spolu s Francouzy Oddism. Ale ještě předtím proběhla změna na postu kytaristy, když dosavadního kytaristu Patrika Kaválka nahradil Bob Czeller, kterého jste už mohli s Anime Torment vidět. I když Patrik Kaválek opustil kapelu kvůli pracovnímu vytížení, může se sem tam objevit na pódiu jako záskok…

Ovšem hlavní zpráva přichází od death metalové stálice Tortharry. Ti letos slaví 25 let existence a pro své fanoušky si nachystali pořádně nabušený dárek. Díky MetalGate Records vyjde kompletní REEDICE celé diskografie kapely, jejíž název bude „25 mezi nebem a peklem“. Na celkově 10 nosičích najdete všech 8 studiovek, 3 dema a raritní materiál ve formě bonusových skladeb a jediného, oficiálně nikdy nevydaného, dema kapely Executor, která byla přímým předchůdcem Tortharry!
10 placek ve speciálním digipacku doplněným o brožuru, ve které najdete nejen historii kapely, ale hlavně unikátní fotografický materiál. Takže si zapište datum 17. prosince a neváhejte. K dostání bude jen 300 kusů!

Foto:facebook.com/metalgate

O autorovi

Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x