Třetí adventní neděle je za námi, čtvrtá se neúprosně blíží a spolu s ní nám klepe na dveře Štědrý den. Ať tyto svátky slavíte nebo ne, ať už jste ateista, křesťan, pohan či satanista, určitě před nimi neutečete. Do očí nás již od půlky listopadu bijí vánoční ozdoby, koledy hrají v nákupních centrech od začátku listopadu, lidí na nákupech je víc než na Černý pátek a toto šílenství a stres se stále stupňuje. Pokud jste jako já, dárky budete shánět na poslední chvíli a bojovat tak nejen o ty poslední teplé ponožky v regálu za neuvěřitelně napálenou cenu, ale také o holý život. Bohu díky za glády, v těchto chvílích je to opravdu nutná výzbroj. Protože kotel je oproti lidem prahnoucím po nákupech procházka růžovým sadem.

Ale jeden den těmto svátkům rozhodně upřít nemůžeme. Jeden den, kdy společně s Halloweenem a Čarodějnicemi můžeme vyrazit nerušeně do ulic, aniž by na nás celé naše okolí vrhalo nevraživé pohledy a věnovalo nám takovou pozornost jako obvykle. A když se nám poštěstí, možná nám i nějaké to dítko, plno strachu a hrůzy z toho, abychom ho neuvázali na řetěz a neodnesli do Hlubin pekelných, řekne básničku nebo zazpívá písničku (k naší velké smůle bych ale nic metalového nečekala). Ano, můžeme být vděční za to, že slavíme Mikuláše.

Do Vánoc sice ještě nějaký ten čas zbývá, ale na zpříjemnění těchto dnů bych si také provokativně dovolila nějakou tu koledu. Ovšem takovou, která je převedená do nám poslouchatelnějšího stylu, a při nejmenším doufám, že vás pobaví. Můžete si je pustit třeba k pečení cukroví nebo vánočnímu úklidu, já běžím k troubě, nebo budu mít doslova „blackové“ kokosky.  A tak vám předběžně přeji příjemné svátky klidu a míru, ať už je slavíte v jakékoliv podobě.

 

zdroj obrázku: http://www.futureistomorrow.it/italian-heavy-metal-band/2011/12/22/we-wish-you-a-metal-christmas/

O autorovi

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x