Metallica předvedla svůj nový singl „Hardwired“ sotva před pár dny, a už se kolem ní opět točí pozornost všech rockových médií na světě. A protože média mají ráda senzace, koho jiného se nezeptat na názor než samotného Dava Mustaina, který si nikdy servítky brát nechtěl, a proč by měl chtít, když jde zrovna o Metallicu, že.

Zdá se však, že tým kolem bývalého člena Metallicy dává bedlivý pozor na to, aby Mustaine ze svých úst nevypustil jen tak kde co. Když je totiž jednou člověk Davem Mustainem, musí počítat s tím, že cokoliv řekne, bude mnohonásobně rozpitváno, zveličeno, překrouceno a vypuštěno do mediálního prostoru na pospas lačným fanouškům i haterům, těžko ovšem říct, která skupina je momentálně větší. Možná, že Dave i dospěl a zmoudřel, tak jako tak odpověděl nicméně na otázku, co si o novém singlu Metallicy myslí, velmi stroze: „I’m not going to say anything“ – nic k tomu neřeknu.

Můžeme mu jen pogratulovat, Mustaine má totiž za sebou celou řádku kontroverzních výroků, ať už o politice, náboženství nebo muzice, a to rozhodně prodejům neprospívá. Už před dvěma lety se Mustaine v rozhovoru pro webzine Faster Louder ohrazoval proti způsobu, jakým novináři překroutili mnohé z jeho výroků včetně neslavné aféry kolem řeckých Rotting Christ, a tak se zdá, že se Dave Mustaine snaží vylepšit svůj mediální obraz a kráčí správným směrem.

Otázkou ovšem zůstává, co si Mustaine vlastně o „Hardwired“ opravdu myslí. Vyhnul by se odpovědi, kdyby chtěl písničku pochválit? A nebylo by vlastně fajn být kolegiální a pochválit nový singl bez ohledu na vlastní názor? Bůh ví. A v případě Mustaina možná i doslova 🙂

Původní rozhovor pro detroitské rádio WRIF si můžete pustit prostřednictvím Metal Injection zde.

O autorovi

Growler, textař a skalní fanda death/doom metalu

Odběr
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Všechny vaše komentáře
0
Moc by nás zajímalo co si o tomto článku myslíte, napište komentář!x
()
x