Dva trailery z Finska a jedna podepsaná smlouva slovenské kapely

Sólové album člena kapely vydané jako album kapely, ve které působí? Zní to zmateně, ale finští doomaři Kuolemanlaakso se toho nebojí.M. Laakso: Vol. 1: The Gothic Tapes“, tak zní název alba zakladatele finské ‘veselé kopy’, které si dává ke svým 40. narozeninám. Na albu se objeví i zajímavý hosté jako například Vince Santura (Triptykon, Dark Fortress), Helena Haaparanta (Crimfall, Valo), Jaani Peuhu (Icon Crash) a Tomi Henttunen (Royal Lips). Album bude znít jinak než klasická tvorba Kuolemanlaakso, ale o tom to je. Album vychází 26.srpna u Svart Records.

Další kapelou, která zveřejnila trailer k chystané desce, jsou finští melodeathoví Insomnium. O jejich novince „Winter’s Gate se můžete dočíst i na našich stránkách. Takže dost keců, koukněte na video, jo, a kdyžtak 24. ledna jsou Insomnium v Praze…

Poslední aktualitou, kterou se nám povedlo zachytit, je podpis smlouvy slovenských thrasherů Black Light na vydání debutového alba „Name Of The One pod českým vydavatelstvím Support Underground. A pokud jste o Black Light ještě neslyšeli, tak to jsou mladíci z Košic, kteří rubou thrash ve stylu 80. let. 10.září je placka venku, tak s chutí do toho!

Podobné články

Dva trailery z Finska a jedna podepsaná smlouva slovenské kapely

About The Author
- Až o sobě něco zajímavého zjistím, dám vědět

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Odběr  
Upozornit na